Dieta wspomagana przez ekstrakt z zielonej kawy

ekstrakt z zielonej kawy

Rosnąca w zawrotnym tempie popularność, jakim cieszy się ekstrakt z zielonej kawy na rynku produktów dla utraty wagi przyciąga uwagę coraz większej rzeszy ludzi. Entuzjaści zdrowia i fitness wszędzie zadają pytanie czym się on wyróżnia na tle innych suplementów diety. Warto się tego dowiedzieć!

Ekstrakt z zielonej kawy jest produkowany z surowych ziaren, które wyrastają w środku czerwonych jagód rośliny kawowca. W standardowej produkcji ziarna zwykle są przed sprzedażą prażone, by mogły zostać zmielone i osiągać właściwości regularnego napoju. Ekstrakt z zielonej kawy, jest z kolei otrzymywany z nieprażonych ziaren, specjalnie by nie utracić najbardziej wartościowych i niezbędnych do odchudzania składników.

Świeże ziarna kawy posiadają duże ilości naturalnych przeciwutleniaczy, więc są bardzo podobne do zielonej herbaty i ekstraktu z pestek winogron. Zielona kawa posiada również bardzo pożyteczne polifenole, które pomagają zwalczać wolne rodniki.

Pytanie brzmi: Czy faktycznie ekstrakt z zielonej kawy jest pomocny przy odchudzaniu

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, potrzebujemy wiedzy o tym jak działa ekstrakt z zielonej kawy. Świeże ziarna kawy zawierają duże ilości kwasu chlorogenowego, który został dość dokładnie przetestowany i rozpoznany, pod kątem wpływu na zmniejszanie rozmiaru komórek tłuszczowych w organizmie człowieka.

Wiele produktów na rynku obiecuje, że z ich pomocą z łatwością można znacznie zredukować komórki tłuszczowe, jednak mówiąc uczciwie w większości przypadków nie jest to możliwe. Wszystko co możesz zrobić to zredukować nieco ich rozmiar, jednak nie da się ich całkowicie pozbyć.

W przypadku codziennego zażywania wysokiej jakości ekstraktu z zielonej kawy mamy możliwość silnie uderzyć w komórki tłuszczowe, znacznie zmniejszając ich rozmiar, co oczywiście wiąże się z obniżeniem wagi ciała oraz zdrowszym i piękniejszym wyglądem.

Co jest istotą działania

Ekstrakt z zielonej kawy działa na większość osób dość zdecydowanie, jednakże jeżeli możesz ograniczyć spożywanie kalorii zwiększysz pewność oczekiwanych efektów i pozbędziesz się dużo więcej zbędnych kilogramów. Kwas chlorogenowy hamuje aktywność enzymów w przewodzie pokarmowym, co również oznacza, że organizm absorbuje z pożywienia znacznie mniej cukru. Dodatkowo znacząco poprawia proces metabolizmu, co w rezultacie pozwala spalać więcej kalorii.

Ponieważ zielona kawa jest naturalnym antyutleniaczem, pomaga ona skutecznie chronić twoje ciało przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wykazano, że wolne rodniki są przyczyną bardzo wielu, poważnych chorób, takich jak: nowotwory, choroby serca czy miażdżyca. Są również przyczyną znacznie szybszego starzenia się organizmu.

100% naturalna i zupełnie przystępna opcja odchudzania

Ekstrakt z zielonej kawy może również zmniejszyć twój apetyt i zwiększyć zdolność organizmu do zużywania komórek tłuszczowych, przekształcając je bezpośrednio w energię. Kiedy uczucie głodu jest zmniejszone, je się zwykle zdecydowanie mniejsze porcje, a tym samym bardziej zdrowo się odżywia i prowadzi się zdrowszy styl życia. Dodatkową korzyścią jest zwiększona chęć do picia wody, przez co ciało właściwie się nawadnia i jest zdolne do samodzielnego usuwania toksyn.

Innymi zaletami ziaren zielonej kawy jest znacznie niższa cena, względem ziaren prażonych. Co więcej, mamy pewność, że są zdecydowanie i w 100% naturalne, bez żadnych dodatkowych substancji uzupełniających. Co także oznacza, że kupując zielona kawę otrzymasz najprawdziwszy efekt działania kwasu chlorogenowego, obficie zawartego w jej ziarnach. Ten sam kwas jest często powodem zwiększonej temperatury ciała, pozwalającej organizmowi zmniejszać ilość tłuszczu w zupełnie naturalny sposób. Warto również pamiętać, że zielona kawa hamuje wzrost nowych komórek tłuszczowych, a także zawiera znaczne ilości przeciwutleniaczy.

Czy są efekty uboczne

Większość z nas jest nastawiona dosyć sceptycznie do suplementów diety, obiecujących pomóc w utracie nadwagi, w krótkim czasie i bez żadnych skutków ubocznych. Na szczęście skutki uboczne działania zielonej kawy wydają się być minimalne, praktycznie nieistniejące.

Oczywistym jest fakt, że nie u wszystkich efekty będą równie zadowalające i równie korzystne. Jednak dla tych, którzy stosują równocześnie odpowiednią dietę stosowanie suplementów, zawierających ekstrakt z zielonej kawy osiągane rezultaty będą bardzo widoczne. Jak uważają lekarze, zielona kawa jest bezpiecznym składnikiem diety, wyraźnie wspomagającym proces odchudzania. Jednak zawsze warto pamiętać o rozsądnym stosowaniu i oczekiwać rezultatów adekwatnych do własnego działania. Nie każdy bowiem może doświadczyć identycznie spektakularnych efektów.

Jeżeli znajdujesz się w grupie ludzi ze znaczną nietolerancją kofeiny, spożywając ekstrakt z zielonej kawy możesz poczuć niektóre efekty uboczne. Podstawowe z nich, występujące jednak w bardzo rzadkich wypadkach, to przede wszystkim niepokój, zdenerwowanie, bóle głowy, a także zwiększone tętno.

Wielu naukowców na całym świecie stale poszukuje rozwiązań problemów, jakie mogą występować przy spożyciu ekstraktu z zielonej kawy. W rzeczywistości, suplement ten wyraźnie zmniejsza w jelitach wchłanianie cukrów i tłuszczów, a nawet zmniejsza poziom insuliny we krwi. Mimo, iż nie odnotowano dotąd wyraźnych i groźnych problemów to naukowcy nadal pracują, by zobaczyć czy ekstrakt spowoduje istotne zaburzenia wchłaniania pokarmów.

Na podstawie zebranych dotąd doświadczeń można jednoznacznie stwierdzić, że porównując do innych produktów, pomagających walczyć z nadwagą, ekstrakt z zielonej kawy posiada minimalne skutki uboczne i bez wątpienia jest właściwym suplementem diety dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy w zupełnie naturalny sposób.

Zalety ekstraktu z zielonej kawy:

• Ekstrakt z zielonej kawy doda ci energii podczas spalania komórek tłuszczowych.
Zielona kawa przyspiesza metabolizm twojego organizmu i zmusza go do spalania tłuszczu, co prowadzi do szybkiej i naturalnej utraty wagi.
• Przyczynia się znacznie do właściwego zarządzania glukozą w twoim ciele i spalania komórek tłuszczowych w wątrobie.
• Normalizuje poziom glukozy, co jest dobre dla osób cierpiących na cukrzycę.
• Ostatnia, ale nie mniej ważna kwestia: nie musisz już głodować będąc na diecie.

 

Nadwaga jest obecnie niewątpliwie jednym z największych problemów zdrowotnych. Przewlekła i wyraźna otyłość powoduje liczne schorzenia i choroby, takie jak: zaburzenia metaboliczne, cukrzyca, problemy z sercem, choroba wieńcowa, nadciśnienie krwi, a nawet nowotwory. Stanowi ona wyraźny powód, by spróbować sięgnąć po ekstrakt z zielonej kawy i rozpocząć naturalna kurację odchudzania.

Celem podsumowania…

Lekarze zgadzają się jednogłośnie, że najlepszym sposobem na pozbycie się nadwagi to codzienne ćwiczenia fizyczne, jak również zbilansowana i zdrowa dieta. W zasadzie, to najbardziej naturalna metoda walki z nadwagą, chociaż nauka i technologia rozwijają się niezwykle szybko, a my uzależniamy się od nich coraz bardziej. To jest właśnie powód dlaczego naukowcy odkrywają zupełnie nowe, rewolucyjne strategie i rozwiązywania codziennych problemów, w ramach których został odkryty i rozpowszechniony ekstrakt z zielonej kawy.

Ekstrakt z zielonej kawy dla utraty wagi jest produktem rekomendowanym przede wszystkim dla ludzi zbyt leniwych, by trzymać się ścisłych planów dietetycznych i zbyt osłabionych, by regularnie wykonywać forsowne ćwiczenia fizyczne.

9 komentarzy

  • Odchudzanie to niestety ciężka praca, nie przynosząca oczekiwanych wyników. Bardzo ciekawi mnie efekt działania zielonej kawy. Próbowałam już większości specyfików i muszę przyznać że mają bardzo różną skuteczność.

  • Słyszałem bardzo sprzeczne opinie na temat jej skuteczności. wydaje się ze można spróbowac jeżeli nie jest droga. Zaszkodzić nie zaszkodzi.

  • Próbowałam wielu suplementów ale zielona kawa najbardziej mnie intryguje. Może ktoś może potwierdzić jej działanie?

  • Ja tam nie stosuje żadnych suplementów i dobrze chudnę. Trzeba zwyczajnie mniej jeść. Na początku często czuje się głód ale potem jest ok. Organizm się przyzwyczaja.

  • Generalnie bardzo nie lubie łykac różnych tabletek, ale ekstrakt z zielonej kawy stanowi wyjątek. Daje mi więcej siły. Nie sądzę że super odchudza ale wyraźnie poprawia przemianę materii 😉

  • Kurcze nie jestem przekonany do łykania suplementów. Czuje się wtedy jak stary dziadek z garścią leków. Można to jakoś inaczej?

  • jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiście zielona kawa nie ma skutków ubocznych. Bardzo zależy mi na zdrowiu i naturalnych metodach odchudzania.

  • Zawsze boję się efektu jojo. Człowiek się napracuje całymi miesiącami a potem trach i znowu to samo.

  • Nie cierpię diet. Mam wtedy zły humor!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *